ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одеській бригаді морпіхів – новий командир

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Жовтня 2021, 18:17 9

На одному з полігонів Херсонщини командувач морської піхоти ВМС ЗС України генерал-лейтенант Юрій Содоль представив особовому складу окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського нового командира. Ним став полковник Юрій Андрієнко. Також генерал-лейтенант Юрій Содоль повідомив, що попереднього комбрига – полковника Миколу Паласа – призначено заступником командувача морської піхоти України.

Для урочистої церемонії передачі командування особовий склад бригади вишикувався на плацу польового табору. Звертаючись до бойових побратимів, Микола Палас подякував усім, хто долучився до розбудови цього військового колективу, хто служить й по теперішній час.

– Тільки завдяки вам, вашій наполегливості та плідній праці, самовідданій  службі кожного – від  матроса до полковника – звання морського піхотинця України давно стало символом військового професіоналізму та героїзму у захисті своєї Вітчизни. Пишаюсь тим, що очолював цей колектив!

Перед строєм морських піхотинців новопризначений заступник командувача попрощався з бойовим прапором бригади, після чого передав його новому командиру.

– Очолити наш потужний колектив, який за короткий час існування встиг прославити себе вагомими здобутками у справі захисту країни – велика честь для мене. Попереду у нас нові завдання і нові виклики. Упевнений, разом ми подолаємо будь-які перешкоди, адже ми – морська піхота України! – звернувся до своїх підлеглих полковник Юрій Андрієнко.

По завершенні церемонії морські піхотинці продовжили виконання поставлених завдань.

19
1

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: