ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна та США обговорили перспективи практичної взаємодії у сфері кіберзахисту

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Жовтня 2021, 10:36 0

Під час онлайн-зустрічі заступник Секретаря РНБОУ Сергій Демедюк та Національний кібердиректор США Кріс Інгліс обговорили перспективи практичної взаємодії у сфері кіберзахисту. Сергій Демедюк наголосив на важливості «налагодження кібердипломатії» у частині спільної координації заходів з протидії кіберінцидентам та запровадження практики спільних заяв про масштабні кібератаки проти України та США, повідомляє пресслужба РНБОУ.

— Ми готові до обміну інформацією про кіберінциденти у режимі реального часу, — повідомив Сергій Демедюк.

Під час зустрічі він розповів про основні завдання Національного координаційного центру кібербезпек, зазначивши, що саме ця установа є координатором реалізації нещодавно введеної в дію Стратегії кібербезпеки. Зі свого боку пан Інгліс розказав про архітектуру органів кібербезпеки США та відповідну координувальну роль Ради національної безпеки США.

Сергій Демедюк наголосив, що Україна зацікавлена у посиленні співпраці у сфері кібероборони, а також у використанні досвіду США у питаннях щодо створення кібервійськ. За його словами, ще один важливий напрямок співпраці — боротьба з вимагачами, які діють у кіберпросторі на міжнародному рівні.

— Ми підтримуємо започатковану США ініціативу Counter-Ransomware Initiative і готові координувати зусилля основних суб’єктів кібербезпеки для ефективної протидії таким злочинцям, — повідомив заступник Секретаря РНБО України.

У результаті зустрічі Національний кібердиректор США високо оцінив досягнення України у розбудові системи кіберзахисту, наголосивши на важливості подальшого розвитку державно-приватного партнерства та комплексного розв’язання завдань у сфері кібербезпеки та кібероборони. Він запевнив, що Україна та США мають значний потенціал для співпраці у цій царині.

Читайте нас в Telegram