ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У рухомому медичному кабінеті можна проводити дві операції одночасно

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Жовтня 2021, 10:08

Під час виставки озброєння та військової техніки, приуроченої до Дня захисників і захисниць України, Міноборони планує представити багато вітчизняних та закордонних перспективних розробок. Зокрема, на Михайлівській площі в Києві 13-17 жовтня глядачі зможуть побачити та ознайомитися з рухомим медичним кабінетом.

Кабінет з двома операційними столами на базі спеціалізованого модуля змінного об’єму, що дозволяє збільшити робочий простір без обмежень мобільності, в Україні створений вперше. Він призначений для надання хірургічної допомоги військовослужбовцям та населенню на територіях, географічно віддалених від стаціонарно розташованих військово-медичних та інших закладів охорони здоров’я, в тому числі в польових умовах. Його розробник — ТОВ «Телекарт-Прилад» (входить до складу ГС «Ліга оборонних підприємств України»).

Крім двох операційних столів, рухомий кабінет укомплектований дефібриляторами, кисневим концентратором, надійними системами кондиціювання та знезараження повітря та підігріву води. По периметру встановлено енергоощадні LED-світильники. При цьому медичне обладнання та техніка надійно зберігаються у вбудованих шафах. 

Після повного розгортання модулів всередині утворюється достатньо місця, аби одночасно оперувати за двома столами. При цьому ще залишається простір для анестезіолога, який може вільно пересуватися між хірургічними бригадами та контролювати стан обох пацієнтів.

Повна вага виробу разом із шасі не перевищує 25 тонн, час безперервної роботи за призначенням без поповнення запасів медичних витратних матеріалів — 1 доба, одночасно може бути розгорнуто до 9 робочих місць. Довжина контейнера-кузова у зібраному стані становить 6500 мм, ширина — 2560 мм, а висота — 2500 мм. Відповідно, габарити висувної частини становлять по довжині 1700 мм, по ширині — 4900 мм, висоті — 2500 мм. Загальна робоча площа контейнера-кузова на стоянці — майже 25 кв. м. Аби підготувати рухомий медичний кабінет до роботи, екіпажеві з двох осіб знадобиться не більше ніж 60 хвилин.

4
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook