ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Житомирщині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого земляка

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Жовтня 2021, 9:36

У селі Галіївка Чуднівського району Житомирської області врочисто відкрили меморіальну дошку на честь загиблого в районі проведення операції Об’єднаних сил старшого лейтенанта Дмитра Бортніка.

Пам’ять загиблого офіцера вшанували відкриттям меморіальної дошки на фасаді його рідної школи, яку Дмитро закінчив менше ніж десять років тому. За словами директорки Галіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетяни Прокопчук, це данина пам’яті одному з найкращих випускників, який захищав незалежність і територіальну цілісність України.

— Дмитро гарно навчався, постійно брав активну участь у культурно-спортивному житті школи та й узагалі був одним з найкращих учнів, — говорить педагог. — Дуже старанний, ввічливий і товариський, він завжди приходив усім на допомогу. Батьки Дмитра — хороші й доброзичливі люди, котрі виховали розумного, чуйного та відважного сина. Ми насправді пишаємося тим, що Дмитро навчався в Галіївській школі.

Дмитро Бортнік народився 29 квітня 1995 року в селі Галіївка. Після закінчення у 2016 році Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного служив у 30-й окремій механізованій бригаді імені князя Костянтина Острозького на посадах командира взводу, роти, а згодом — заступника начальника штабу одного з механізованих батальйонів.

— Мій дядько і рідний брат, хрещений Дмитра — військовослужбовці, тож наш син продовжив цю династію, — каже мати загиблого захисника Світлана Бортнік. — Він старанно навчався у військовій академії, і ми з чоловіком неодноразово отримували подяки за його виховання як сумлінного та дисциплінованого військовослужбовця. Синові дуже подобалася його професія. На жаль, він загинув у 24 роки, так і не побачивши свого синочка Іванка, котрого дружина Анастасія народила через три місяці після смерті Дмитра…

Він загинув у 24 роки, так і не побачивши свого синочка Іванка, котрого дружина Анастасія народила через три місяці після смерті Дмитра…

З 2016 року старший лейтенант Дмитро Бортнік воював на передовій на сході України. Загинув під час виконання службових обов’язків у ході своєї вже п’ятої ротації, 14 березня 2020 року.

— Наш односелець Дмитро Бортнік — герой новітньої історії України, — говорить староста Галіївського старостинського округу Вільшанської сільської ради Анатолій Снігур. — У селі його згадують як добру й чуйну людину, щирого життєлюба. Меморіальна дошка, встановлена на його честь коштом Вільшанської сільської ради, нагадуватиме юному поколінню про нашого Дмитра й допоможе виховувати в дітей почуття патріотизму та любові до своєї країни.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Армія і суспільство, Новини