ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Володарка титулу «Голос країни» Оксана Муха виступить з концертами на Сході країни до Дня захисників і захисниць України

Прочитаєте за: 3 хв. 9 Жовтня 2021, 12:06
Серія концертів володарки титулу «Голос країни» на сході України присвячена Дню захисників та захисниць України

У жовтні 2021 року Оксана Муха вперше завітає із сольними концертами з програмою «Найгарніші пісні України» у три міста на сході України: Маріуполь, Краматорськ та Сєвєродонецьк. Цей невеликий тур відома українська співачка, заслужена артистка України, переможниця телепроєкту «Голос країни» присвячує Дню захисників і захисниць України.  

— Схід потребує української пісні як повітря, — каже Оксана Муха. — Усі мої виступи в містах сходу та півдня України лише більше утверджували цю думку. Скажу так, концерти в Маріуполі, Краматорську та Сєвєродонецьку вже певний час були моєю мрією. Відчуваю на собі місію нести «Найгарніші пісні України» туди, де їх найбільше потребують. А це  саме ті міста, саме той край.

Оксана Муха — українська співачка, переможниця 9-го сезону популярного телепроєкту «Голос країни» в команді зіркового тренера Dan Balan. На телешоу виконавицю назвали «душею української пісні». «Так звучить душа України, так співає сама Україна», — казав її наставник, співак із Молдови зі світовою славою Дан Балан. Недарма увесь свій переможний шлях у непростому телепроєкті Оксана пройшла виключно з україномовною піснею, що стало прецедентом для талант-шоу.

Ще задовго до перемоги в «Голосі країни» Оксана Муха стала володаркою Гран-прі І міжнародного конкурсу імені Квітки Цісик (2011 р.), де її назвали «українською (або другою) Квіткою Цісик». «Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», — так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку. І недаремно — Оксана виростала на музиці Квітки та має її пісні у своєму репертуарі. Власне, на «Голосі країни» Муха відкрила Цісик для мільйонів нових слухачів і продовжила справу легендарної американської співачки українського походження.

У репертуарі Оксани Мухи — твори різного формату: від стародавніх українських народних пісень і до сучасної авторської та експериментальної музики. Концертна програма «Найгарніші пісні України» об’єднала в собі пісні, які творять Україну та українців: «Два кольори», «Я піду в далекі роки», «Черемшина», «Ніч яка місячна», «Гуцулка Ксеня», «Шуміла ліщина»… Українські хіти будуть доповнені авторськими піснями, написаними за останні кілька років для Оксани Мухи: «Не забувай мене», «На маленькій планеті», «Ти знаєш, що ти людина»…

Мета Оксани Мухи проста і велична водночас — щоб українська пісня звучала і співалась у кожному українському домі. А ще, щоб через українську пісню світ відкривав собі Україну та українську націю. «Українська пісня — код української нації», — каже співачка.

Для військовослужбовців вхід на концерти Оксани Мухи – безкоштовний. Дізнатися більше про графік концертів та вільні місця можна з офіційних сторінок співачки.

Читайте нас в Telegram