ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти з Одеси допомагають підготувати військову техніку до зими в Миколаївській та Хмельницькій областях

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Жовтня 2021, 15:41

Понад пів сотні курсантів Військової академії (м. Одеса) наразі проходять практику у військових частинах Командування Сил логістики Збройних Сил України, на базі частин, що дислокуються у Миколаївській та Хмельницькій областях.

Перед початком практичних дій курсантів представили особовому складу, ознайомили з військовими частинами, їньою історією, підрозділами, матеріально-технічною базою.

Одразу ж з початком практики курсанти другого навчального курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Військової академії (м. Одеса) отримали важливе завдання — надати допомогу військовим частинам в переведенні озброєння та військової техніки на зимовий період експлуатації. Під час виконання цих робіт майбутні офіцери набувають практичних, подекуди унікальних знань і навичок в обслуговуванні озброєння та військової техніки, а також переймають корисний багаторічний досвід від справжніх фахівців-ремонтників.

Керівники стажування зазначають, що курсанти з перших днів проявляють підвищений інтерес до роботи в підрозділах і старанно виконують усі поставлені завдання, завзято намагаються вдосконалити набуті в аудиторіях теоретичні знання.

Військова практика для курсантів триватиме упродовж двох тижнів.

Фото пресслужби Військової академії (м. Одеса)

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Навчання та тренування