ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові моряки впроваджують досвід НАТО

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Жовтня 2021, 11:12 2

В Одесі на базі 59-го Будинку офіцерів відбувся семінар з вивчення та впровадження досвіду із залученням мобільної тренувальної групи морського командування НАТО. Захід тривав у режимі відеоконференц-зв’язку за участю фахівців з вивчення впровадження досвіду понад 10 військових частин ВМС ЗС України. 

‒ Головна мета даної онлайн-конференції, яку ми проводимо сумісно з нашими натівськими колегами, ‒ підвищення знань та навичків з питань вивчення та впровадження досвіду за стандартами НАТО, порядок організації процесу ВВД на тактичному та оперативному рівні, а також особливості підготовки фахівців ВВД у тренувальних центрах НАТО. Ми вперше проводимо подібний захід. Надалі ми плануємо проводити такі заняття з різних питань щомісяця,  — зазначив старший офіцер командування підготовки Командування ВМС ЗС України капітан 2 рангу Сергій Іщенко.

 

Під час заходу українські офіцери охоче долучалися до дискусії, ставили чимало запитань щодо особливостей підготовки особового складу до більш якісного виконання завдань за призначенням, а також ділилися власним досвідом.

Варто зазначити, що даний захід є чудовою можливістю здобуття досвіду співпраці з морським командуванням НАТО, що дозволяє підвищувати рівень взаємосумісності з країнами-членами та партнерами Альянсу й набувати відповідних спроможностей.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво