ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські воїни провели урок мужності для випускників школи у Дніпрі

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Жовтня 2021, 12:00

Військовослужбовці Оперативного командування «Схід» завітали з лекцією з військово-патріотичного виховання до загальноосвітньої школи міста Дніпра. Напередодні Дня захисників та захисниць України офіцери та ветерани розповіли власні історії участі у війні на сході країни та окреслили мотиваційні чинники, що спонукали долучитися до захисту держави. А солдати строкової служби поділилися інформацією щодо особливості військового життя – розпорядку, дисципліни та побутових умов, а також про перспективи професійного розвитку в лавах Збройних Сил. Окрім просвітницького змісту, урок мав і профорієнтаційну мету. Два коротких відеоролики, показані дітям, містили відомості щодо порядку вступу у ліцеї та вищі військові навчальні заклади.

Читайте також: Військові навчали молодь виконувати тактичні вправи та провели змагання зі стрільби

Водночас діти ставили запитання стосовно критеріїв вступу в академії та проявляли цікавість до служби у повітряних і медичних силах. Після цього учні отримали інструктаж із порядку розбирання і збирання зброї, приміряли бронежилети й шоломи та вивчили вміст аптечок для первинної медичної допомоги.

Хоч опанування військової науки – вельми тривалий процес, перші кроки назустріч розвитку національної самосвідомості та набуттю первинних навичок самозахисту під час війни здійснюються саме завдяки заходам патріотичного виховання. Ілюзорність сприйняття дійсності розвіюється, і кожна дитина шукає свою стезю у самовідданому та осмисленому ставленні до майбутнього своєї країни.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Армія і суспільство