ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Найкращим психологом Збройних Сил України цього року визнано морського піхотинця

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Жовтня 2021, 16:31 30

На базі 59-го будинку офіцерів ВМС ЗС України міста Одеси відбувся конкурс на найкращого психолога Збройних Сил України. Протягом кількох днів найкращі військові психологи з різних видів ЗС України змагалися між собою за це почесне звання.

Учасники проводили презентації особливостей психологічного супроводження військовослужбовців свого виду військ, практичні психоедукаційні заняття за визначеною темою. Особливістю цьогорічних змагань стало бліцопитування зі знання керівних документів, які регламентують діяльність військового психолога.

Усі присутні мали змогу на собі відчути, що таке «заземлення», як правильно релаксувати після виконання бойових завдань і ще безліч інших елементів практичної психології.

Головними критеріями, які оцінювало журі, був рівень практичних знань учасників, а саме основи психоедукації, вміння навчати корисних навичок зниження стресу, та особливості виконання завдань на посадах.

За результатами конкурсу «Найкращим психологом ЗС України у 2021 році» став лейтенант Володимир Бачінський, який проходить службу на посаді офіцера-психолога окремого батальйону морської піхоти.

— Перший конкурс був дійсно складний, але саме такі цікаві завдання дозволили учасникам розкритися, показати свій власний стиль. Також цього року в оцінюванні брало участь не тільки журі, а й самі конкурсанти, тож почути конструктивну критику від колег було також корисним, — поділився враженнями Володимир Бачінський. — Зупинятися на досягнутому не планую, адже професія офіцера-психолога потребує постійного самовдосконалення та повної віддачі.

Усі учасники конкурсу отримали сертифікати фіналістів, а переможці — дипломи лауреатів і цінні подарунки. Але головне в таких змаганнях — можливість учасників зборів поспілкуватися між собою та обмінятися досвідом щодо психологічної роботи у частинах.

12
3

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини