ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Головний редактор Нолан Пітерсон під час візиту в ООС вивчав сучасні методи гібридної війни Російської Федерації

Новини ООС
8 Жовтня 2021, 12:17
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

До району проведення операції Об’єднаних сил завітав головний редактор відомого американського інтернет-видання Coffee or Die Нолан Пітерсон, а також представники Українського центру безпеки та співпраці на чолі з керівником Сергієм Кузаном. Про це повідомляє пресслужба ООС.

У рамках візиту Нолан Пітерсон мав зустріч із командувачем операції Об’єднаних сил генерал-лейтенантом Олександром Павлюком, під час якої були обговорені різні аспекти проведення операції Об’єднаних сил.

Крім того, протягом кількох днів американський журналіст вивчав поточну безпекову та оперативну ситуацію  в районі ООС, ознайомився з побутом українських військових безпосередньо на передових позиціях та поспілкувався із захисниками.

‒ Основна мета мого візиту – це збір та аналіз інформації про  сучасні методи гібридної війни, що веде Російська Федерація проти України, ‒ повідомив Нолан Пітерсон. – Таким чином я зможу донести до світової спільноти важливість підтримки українського народу.

Нолан Пітерсон ‒ колишній військовий льотчик американських військово-повітряних сил, ветеран афганської та іракської кампаній, а нині ‒ відомий журналіст і військовий експерт. Нолан уже восьмий рік поспіль розповідає правду про війну із російським агресором на сході України.

Його особливий життєвий досвід визначною мірою впливає на його тематику і журналістський стиль. Після спілкування з нашими захисниками безпосередньо на передовій, він сповнений новими емоціями, новими історіями та готовий до публікації нових цікавих матеріалів.


Destruction Team розбирає тил ворога: прикордонники нищать зв’язок, техніку й логістику окупантів
Destruction Team розбирає тил ворога: прикордонники нищать зв’язок, техніку й логістику окупантів

FPV-дрони прикордонників уразили засоби зв’язку, РЕБ і РЕР, техніку, укриття та логістичний хаб ворога на Північно-Слобожанському напрямку.

Антидронові сітки врятували «Хамві»: бійці 128-ї бригади пережили атаку російської «Молнії»
Антидронові сітки врятували «Хамві»: бійці 128-ї бригади пережили атаку російської «Молнії»

Бійці 128-ї Закарпатської бригади, повертаючись із бойового завдання, потрапили під атаку російського ударного безпілотника «Молнія».

ГУР нищать російську піхоту, техніку та логістику на Запорізькому напрямку
ГУР нищать російську піхоту, техніку та логістику на Запорізькому напрямку

Спецпризначенці ГУР показали кадри знищення російської піхоти, артилерії, транспорту, дронів та логістичних об’єктів на Запоріжжі.

Знищив шістьох росіян, а сімох взяв у полон: історія командира «Гіря»
Знищив шістьох росіян, а сімох взяв у полон: історія командира «Гіря»

Командир 3-ї мотопіхотної роти 43-ї окремої механізованої бригади Олексій із позивним «Гіря» захищає Харківщину — край, де народився та виріс.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Уповноважена особа з питань державних закупівель

від 23000 до 53000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

WorkUa Санітарний інструктор у Дрогобич

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079

WorkUa Зв’язківець, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

RobotaUa Водій кат. В

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

WorkUa Радіотелефоніст 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

WorkUa Санітарний інструктор

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

ПУБЛІКАЦІЇ