ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві українські та італійські фахівці у сфері стратегічних досліджень обмінялися досвідом

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Жовтня 2021, 10:00

У Національному університеті оборони імені Івана Черняховського в межах виконання Плану двостороннього співробітництва Міністерства оборони України, ЗС України та ЗС Італійської Республіки відбувся міжнародний науковий семінар «Сучасні розробки у сфері стратегічних досліджень». Повідомляє пресслужба навчального закладу.

У семінарі брали участь представники Центру воєнно-стратегічних досліджень Національного науково-дослідного центру оборонних технологій і воєнної безпеки України та Військового центру стратегічних досліджень Генерального штабу оборони Італійської Республіки.

На початку зустрічі голови делегацій начальник Центру воєнно-стратегічних досліджень полковник Анатолій Павліковський та начальник Інституту аналізу і оборонних досліджень Італійської Республіки полковник Гуальтьєро Іаконо ознайомили присутніх зі структурою та основними напрямами досліджень наукових установ, які вони презентують.

В ході зустрічі відбулась наукова дискусія та обмін практичним досвідом у науковій сфері. Науковці обговорили питання участі українських дослідників в науково-дослідному проєкті, запропонованому італійською стороною.

Під час обговорення було досягнуто домовленостей щодо налагодження плідного співробітництва у науковій сфері.

Читайте нас в Telegram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Армія і суспільство, Міжнародне співробітництво, Новини