ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Цифрове майбутнє Збройних Сил – один із пріоритетних напрямків трансформації» – Ганна Маляр

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Жовтня 2021, 12:07

Керівництво держави, Міністерства оборони України, Збройних Сил України працюють як одна команда. Про це заявила заступник Міністра оборони Ганна Маляр в Укрінформі під час брифінгу щодо перспектив та можливостей цифрової трансформації, впровадження інноваційних технологій у сфері оборони.

Вона наголосила, що зусилля спрямовуються на якісну трансформацію Збройних Сил України.

– Коли Президент говорить про Україну як велику IT-державу, ми як оборонне відомство насамперед розуміємо це як завдання про створення та розвиток цифрової армії, яка здатна протистояти російській агресії та іншим викликам і загрозам, – зауважила Ганна Маляр. – Цифрове майбутнє Збройних Сил – один із пріоритетних напрямків трансформації. Йдеться про трансформацію розвідки, автоматизованого управління, зв’язку, високоточної зброї, – наголосила заступник Міністра оборони.

Також вона зазначила, що оборонне відомство відкрите до діалогу.

– Започатковуємо низку публічних заходів для ЗМІ і суспільства, щоб обговорити стан та перспективи української армії та інформувати суспільство про те, що вже зроблено, – сказала Ганна Маляр. – Звісно, що будь-які декларації – ніщо, коли вони не підкріплені конкретними справами і результатами. Тому ми готові публічно звітувати про проєкти та заходи, які започатковані, і що вже зроблено у цій сфері.

За словами заступника Міністра оборони, практичну складову майбутнього Збройних Сил України кияни та гості столиці зможуть побачити з 13 по 17 жовтня на Михайлівській площі. Там буде відбуватися виставка озброєння та військової техніки та представлено окремі експозиції в рамках цифровізації нашої армії.

З 13 по 17 жовтня у Києві на Михайлівській площі проходитиме виставка унікальних військових технологічних розробок – «Цифрове майбутнє армії».

5
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook