ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Головнокомандувач ЗСУ відвідав передові позиції в районі проведення ООС

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Жовтня 2021, 18:59

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний разом із Командувачем Об’єднаних сил Олександром Павлюком відвідали українських захисників, котрі несуть службу на передових позиціях у Донецькій та Луганській областях. Про це повідомляє пресслужба ООС.
У ході робочої поїздки Головнокомандувач ЗСУ поспілкувався із військовослужбовцями котрі безпосередньо тримають оборону на лінії зіткнення.
Валерій Залужний побачив як впроваджуються нові методи спостереження за діями противника – використання оптичних технічних засобів, котрі дозволяють особовому складу мінімізувати ризики під час спостереження та не наражати себе на небезпеку. Окрім того він поцікавився, як виконується його вказівка, щодо усунення зайвої документації на взводних та ротних опорних пунктах.

Разом із Командувачем Об’єднаних сил генерал-лейтенантом Олександром Павлюком він ознайомився із побутовими умовами бійців, станом забезпечення усім необхідним для ефективного виконання бойових завдань.
Під час обходу бойових позицій Валерій Залужний та Олександр Павлюк вшанували пам’ять захисників України, котрі загинули тут у березні цього року.

Читайте нас в Telegram