ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розпочалися відправлення призовників до війська. Які особливості?

Прочитаєте за: 4 хв. 5 Жовтня 2021, 14:22

В Україні починається відправлення перших команд призовників до війська. Кореспонденти АрміяInform побачили, як це відбувається на збірному пункті Київського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП. — Ред.).

З Києва цієї осені підуть служити 544 юнаки, 18 з них — до морської піхоти

— Під час осіннього призову 2021 року з Києва буде відправлено до ЗСУ та інших військових формувань 544 призовників. З них 293 — до частин ЗСУ, 165 — до Національної гвардії, 66 — до Державної прикордонної служби, 20 — до Державної спеціальної служби транспорту. До речі, 16 призовників відправляються до Десантно-штурмових військ ЗСУ, 18 — до морської піхоти. Особливістю цього призову є те, що призовників безпосередньо відправляють до військових частин і після того, як вони будуть зараховані до списків військової частини, вони поїдуть до навчальних центрів. Ще однією особливістю є те, як територіальний принцип комплектування застосовуватиметься до призовників Національної гвардії — кияни проходитимуть службу в інших регіонах України, — повідомив заступник військового комісара – начальник сектору комплектування Київського міського ТЦК та СП підполковник Олексій Юрчук.

За його словами, з 4 жовтня розпочали роботу збірні пункти, які організовуватимуть і проводитимуть відправлення молодого поповнення до військ. Призовники подаються з районних ТЦК на збірні пункти, де формуються команди:

— У місті Києві вони, починаючи з 6 жовтня, відправлятимуться до військових частин. Відповідно до Директиви Головнокомандувача ЗСУ, відправлення до Збройних Сил пройдуть у два етапи: перший — з 4 до 8 жовтня, другий — з 30 листопада до 4 грудня, — додав офіцер.

Він зауважив: згідно з розпорядженням Кабміну про чисельність і видатки, грошова допомога для виплати громадянам, яких призивають на строкову військову службу, становить 4540 гривень. 

— Робота на збірному пункті проводиться з дотриманням карантинних вимог. Призовники, які прибувають, обов’язково мають перебувати у засобах індивідуального захисту. На збірному пункті проводиться тестування юнаків на наявність захворювання на COVID-19. Приміщення, у яких перебувають призовники, обов’язково провітрюються та обробляються дизрозчинами, — підкреслив полковник Олексій Юрчук.

«Збройні Сили — саме те місце, куди хочу спрямувати свою енергію»

Вадим

— Я з Печерського району Києва. Вирішив піти служити, бо я патріот. До того ж мій тато був військовим… Знайомі, друзі дещо здивувалися моєму рішенню. Рідні ж, навпаки, зраділи. Вони хочуть, щоб я служив, особливо батько… Було б добре, якби я потрапив до автомобільного підрозділу, тому що хочу водити машину, — розповів призовник Вадим.

Юрiй

— Йду служити з кількох причин. Перша — мій прадід був військовим, командував танковим полком. Друга — мені потрібен був новий виклик у житті. Про мене, Збройні Сили — саме те місце, куди я хочу спрямувати свою енергію… Родина підтримала моє рішення, хоча мати, звісно, трішки переживає. Знайомі, друзі про мій вибір не знають, — поділився Юрій.

Назар

— Після закінчення школи я пішов до коледжу, вчився на теплоенергетика. Потім працював… Мені багато хто з рідних розповідав про армію. І ніхто не згадував про неї категорично погано. Вважаю, якщо ти чоловік і хочеш бути впевненим у собі та добитися певних висот, то армія допоможе у цьому… У мене дід був танкістом. Тому хочу піти його шляхом… Родичі взагалі підтримали морально, побажали удачі та сил, — розповів київський призовник Назар.

Фото – Дмитро Юрченко

13
2

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини