ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підготовку бойових медиків фахівцями UNIFIER обговорили представники ЗС України й Канади

Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Жовтня 2021, 12:15 2

Днями командувач Медичних сил ЗС України бригадний генерал медичної служби Тетяна Остащенко провела робочу зустріч із військово-медичними представниками операції UNIFIER з питань планування та продовження співпраці між медичними службами Збройних Сил України та Канади. Про це повідомляє пресслужба Медичних сил.

Під час зустрічі сторони підбили результати роботи 11-ї ротації Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні (операція UNIFIER) та обговорили основні напрямки роботи 12-ї ротації. Учасники перемовин зосередили увагу на питаннях удосконалення стандартів підготовки бойових медиків, розробки курсів лідерства для офіцерів медичної служби тактичного рівня та розвитку напрямку колективної підготовки медичних підрозділів.

Зі свого боку українська сторона висловила вдячність іноземним колегам за всебічну підтримку, яку надають нам Збройні сили Канади та особовий склад операції UNIFIER у цей складний для нашої країни час. Зокрема, за менторство та допомогу в підготовці бойових медиків, які сьогодні надають вчасну домедичну допомогу на полі бою відповідно до принципів та стандартів НАТО.

Читайте нас у Facebook