ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Зенітні установки, великокаліберні кулемети та стрілецька зброя, або На стрільбищі – гармаші

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Жовтня 2021, 16:14

На стрільбищі Міжвидового центру підготовки підрозділів, що на Київщині, відбулось заняття з вогневої підготовки з підрозділами окремої артилерійської бригади імені гетьмана Тараса Трясила. Як розповіли АрміяInform у військовій частині, заняття відбувалось з практичним виконанням вправ стрільб, і до нього залучалися усі підрозділи бригади, що перебувають у пункті постійної дислокації.

– З пістолета Макарова та автомата Калашникова стріляли всі без виключення військовослужбовці, – розповідає заступник командира бригади полковник Ярослав Лисенко. – Крім того, представники артилерійських дивізіонів виконували вправи навчальних стрільб із кулемета НСВТ на спеціальній машині, а зенітні розрахунки батальйону охорони – із ЗУ-23-2.

Читайте також: Дивізіон важкої артилерії піднято за сигналом тривоги

Такі заняття у бригаді відбуваються щомісяця.

Найкращу влучність із пістолета Макарова показав командир роти старший лейтенант Віталій Задорожний, з автомата Калашникова – старший технік батареї старший прапорщик Богдан Генник, а найкращим зенітником виявився заступник командира зенітно-артилерійського взводу старший солдат Іван Гончаров.

У цілому, говорять в управлінні бригади, особовий склад традиційно показав високий рівень вогневої підготовки. Наразі стрільби завершено, і гармаші повернулися до повсякденної життєдіяльності, у якій на сьогодні найбільш актуальними є заходи сезонного обслуговування ОВТ.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Вишкіл, Репортаж