ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовослужбовці Командування об’єднаних сил ЗСУ обговорили з представниками «UNIFIER» питання подальшої співпраці

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Жовтня 2021, 9:07 2

Командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв провів робочу зустріч із заступником командувача об’єднаних операцій Канади генерал-майором Вільямом Ф. Сімором. Інформує про це пресслужба Командування об’єднаних сил ЗСУ.

Канадського колегу було проінформовано про поточну воєнну ситуацію навколо України, а також ознайомлено з основними завданнями та функціями Командування в загальній системі управління Збройними Силами України.

Крім цього, генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів про напрями подальшого розвитку Командування, базуючись на перспективах співробітництва з країнами-партнерами Північноатлантичного альянсу.

У ході діалогу сторони обговорили питання подальшої співпраці, серед яких — співпраця з представниками тренувальної місії Збройних сил Канади в рамках операції «UNIFIER» та продовження консультативно-дорадчої допомоги для набуття повних спроможностей Командування об’єднаних сил ЗСУ.

— Сподіваюся, що ми продовжимо обмін досвідом, нарощуючи та впроваджуючи нові елементи підготовки військовослужбовців нашого Командування за участю канадських інструкторів, — зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Водночас він подякував керівництву Північноатлантичного альянсу в особі генерал-майора Сімора за всебічну підтримку, відзначивши позитивні зрушення, які відбулись у Командуванні під час набуття оперативної сумісності зі збройними силами країн-членів НАТО.

Читайте нас в Telegram