ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військово-патріотичний вишкіл «Молодий тризуб» відбувся на Дніпропетровщині

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Жовтня 2021, 19:55

Громадські патріотичні організації Дніпра провели польові збори з предмету «Захист України» для учнів професійно-технічних училищ міста. Юні хлопці та дівчата були розподілені на три команди і по черзі пройшли інструктаж із тактичної, вогневої підготовки, основ пішохідного туризму та тактичної медицини. Головна частина полягала у складанні заліку для перевірки здобутих умінь з усіх дисциплін і аналізу найбільш розповсюджених помилок.

– За короткий час діти засвоїли ази військової підготовки і отримали уявлення про воєнні реалії сучасного російсько-українського протистояння, – зазначає інструктор і учасник бойових дій із позивним «Музикант». – Під кінець тренувального дня молодь здобула необхідні навички, що передусім покликані зберегти життя та здоров’я у критичних ситуаціях.

Кожну групу очолював командир, який отримував вказівки від старших і стежив за порядком у підрозділі.

– Насамперед я слідкую за дотриманням дисципліни в колективі, – каже командир першого відділення Артем. – Адже злагодження групи досягається завдяки субординації та сумлінному навчанню.

Декотрі з хлопців проявляють хист – констатують організатори.

– По-перше, такі тренування дають можливість дітям розгледіти власні таланти, про які вони ще не здогадуються, по-друге, 15-17 років – саме той вік, коли людина має визначитися із здобуттям подальшої кваліфікації, і, по-третє, хлопці й дівчата усвідомлюють рівень відповідальності й багатогранності професії захисника, тому починають більше цінувати подвиги воїнів, – каже координаторка вишколу Анастасія.

На жаль, російська пропаганда простягає свої щупальця до молодого покоління українців, нав’язуючи «спільні цінності», низькопробну культуру та почуття меншовартості української ідентичності перед «великоросійською цивілізацією» – саме цю небезпечну тенденцію покликана перервати боротьба громадянського суспільства у царині військово-патріотичного виховання, аби забезпечити нащадкам щасливе життя у вільній і самодостатній країні.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram