ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Гідрографічний катер «Дмитро Чубарь» включено до складу національного флоту

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Жовтня 2021, 19:14 50

У місті Бердянськ відбулася урочиста церемонія включення гідрографічного катера «Дмитро Чубарь» до складу Військово-Морських Сил ЗС України. Після оголошення відповідного наказу на ньому було піднято Військово-Морський прапор Збройних Сил України.

Цей катер виконуватиме завдання із забезпечення потреб ВМС України разом з іншим корабельним складом у акваторії Азовського моря.

Нагадаємо, що у 2018 році на Азові створено дивізіон надводних сил ВМС ЗС України. Це рішення дозволило посилити військово-морську присутність України в цьому регіоні. Крім того, торік удалося збільшити чисельність бойових кораблів і катерів у Азовській операційній зоні, що дало можливість підвищити ефективність виконання завдань із захисту України з морського напрямку.

Довідково: повна водотоннажність катера 148 тонн, швидкість – 9 вузлів, екіпаж – 3 особи. Швидкість повного ходу катера становить 9 вузлів, головна силова установка – дизель 6ЧНСП18 / 22. Також на борту є дизель-генератор потужністю 16 кВт. Габарити катера: довжина 23,15 м, ширина 6,24 м, осадка 1,85 м.

13

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Озброєння та техніка