ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підрозділи тероборони Одещини захищають область як із суходолу, так і з моря

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Жовтня 2021, 12:42

Про рівень вишколу підрозділів територіальної оборони Одещини журналісту АрміяInform розповів командир окремої бригади тероборони полковник Олег Березовський.

–Як ви знаєте, у нинішньому вигляді підрозділи територіальної оборони були створені наприкінці 2018 року, – говорить полковник Березовський. – Завдання, які на нас покладаються, неабияк важливі й непересічні: це забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, за необхідності – розгортання військ Оперативного командування «Південь»для відсічі ворога. Це також і охорона та оборона важливих об’єктів та комунікацій, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами агресора.

Аби бути готовими до виконання цих завдань, командування частин іпідрозділів тероборони регулярно проводить різноманітні навчально-тренувальні заходи. Зокрема, з 2018 року управління цієї бригади  бере участь у командно-штабних навчаннях ВМС ЗС України, Командування морської піхоти та Національної гвардії. Також раз на рік відбуваються збори з усім особовим складом.

– Під час зборів ми проводимо заняття з вогневої, інженерної, медичної підготовки, тактики, – продовжує командир бригади. – Варто зазначити, що особливу увагу ми приділяємо формуванню практичних навичок офіцерського складу в управлінні своїми підрозділами.

Усі заходи, які проводилися нами з 2018 року, аналізувалися з урахуванням досвіду країн Скандинавії та Прибалтики, Польщі. На підґрунті висновків експертів надалі корегувалася і корегуються програми бойової підготовки. Наразі я можу констатувати, що на теренах Одещини ми готові протидіяти ворогу адекватно й ефективно як із суходолу, так і з моря.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Вишкіл, Новини