ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон про реформу Державного концерну «Укроборонпром»

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Жовтня 2021, 18:12

Про це повідомив Генеральний Директор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв.

Як зазначається на сайті ВР, закон повернуто з підписом від президента 1 жовтня.

Гусєв сказав, що прийняття закону дозволить посилити обороноздатність України, структурно перезавантаживши 118 розрізнених підприємств «Укроборонпрому», 21 з яких розташовані на тимчасово окупованих територіях.

Також можна буде «запровадити сучасні підходи корпоративного управління, які убезпечать їх від корупційних ризиків, конфлікту інтересів та прямого політичного впливу».

– Ця подія є крапкою у довгому та непростому процесі формування нового законодавчого фундаменту для розвитку українського державного ОПК. Та водночас ця подія – нова точка відліку для української обронки!написав Генеральний Директор Державного концерну «Укроборонпром».

-Я хочу, в першу чергу, привітати та подякувати усім, хто пройшов цей шлях – від напрацювання законопроєкту 3822 до його підписання Президентом – разом із нашою командою. Голова фракції Слуга Народу Давид Арахамія, Комітет ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, голова профільного підкомітету Ігор Копитін, народні депутати, Кабінет Міністрів України, міжнародні партнери та друзі – це була крута спільна командна робота. Але, передусім, дякую за потужну підтримку та довіру Президенту України Володимиру Зеленському та команді Офіс Президента України.

Крім того, зазначив Юрій Гусєв, закон дозволить створювати спільні підприємства з вітчизняними та іноземними партнерами, здійснювати трансфер технологій, а також залучати прямі (у т.ч. іноземні) інвестиції з метою виготовлення сучасних зразків озброєння та військової техніки передусім для потреб Збройних сил України.

Зокрема, зазначив Юрій Гусєв, тепер ми зможемо:

  • посилити обороноздатність України, структурно перезавантаживши 118 розрізнених підприємств Укроборонпрому, 21 з яких – поки що знаходиться на тимчасово окупованих територіях.
  • Запровадити сучасні підходи корпоративного управління, які убезпечать їх від корупційних ризиків, конфлікту інтересів та прямого політичного впливу.
  • Створювати спільні підприємства з вітчизняними та іноземними партнерами.
  • Здійснювати трансфер технологій.
  • Залучати прямі (у тому числі іноземні) інвестиції з метою виготовлення сучасних зразків озброєння та військової техніки передусім для потреб Збройних сил України.

 

Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Новини