ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Збройні Сили України та США: обмін досвідом щодо психологічної підготовки та відновлення особового складу

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Жовтня 2021, 19:15

У Києві, в Центральному будинку офіцерів Збройних Cил України відбулися міжнародні консультації з питань створення та розвитку системи відновлення особового складу ЗС України в умовах ворожого середовища за участі фахівців ЗС США. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ на сайті Збройні Сили України.

На круглому столі за участі заступника начальника Генерального штабу полковника Володимира Коваля, українські та американські експерти зокрема обговорили вже набутий досвід впровадження системи реінтеграції військовослужбовців в умовах ізоляції та програми підготовки особового складу до перебування в умовах ворожого середовища.

Ці питання є складовими пріоритетних цілей розвитку Збройних сил України, які передбачають не просто вдосконалення системи підготовки військовослужбовців, а й поглиблення процесів імплементації стандартів НАТО.

Такі спільні заходи укріплюють та розвивають стратегічний рівень партнерства між Збройними Силами України та США й допомагають глибше вивчити передовий американський та український досвід у сфері підготовки та відновлення особового складу.

В організації заходу брали участь представники Офісу Президента України, Воєнно-наукового управління Генерального штабу Збройних Сил України, Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України, Головного управління військового співробітництва і верифікації Збройних Сил України, командувань родів та видів військ, учбових закладів та навчальних центрів Збройних Сил України.

Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч
Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч

Правоохоронці викрили 26-річного жителя обласного центру, який організував схему незаконного отримання відстрочки від мобілізації та виїзду за межі України.

Застрелив у Бучі чоловіка, поки той годував собаку: ідентифіковано снайпера-злочинця
Застрелив у Бучі чоловіка, поки той годував собаку: ідентифіковано снайпера-злочинця

Прокурори Офісу Генерального прокурора продовжують встановлювати військовослужбовців рф, причетних до злочинів проти цивільного населення під час окупації Бучі.

Став чемпіоном, а потім пробіг 10 кілометрів: наш військовий збирає нагороди після важкого поранення
Став чемпіоном, а потім пробіг 10 кілометрів: наш військовий збирає нагороди після важкого поранення

Підполковник ГУР МОУ Андрій Савенко після складної операції спочатку став чемпіоном з рукопашного бою, а потім долучився до забігу на 10 кілометрів у Чикаго.

«Альбатрос» не долетів: зенітники збили новітній російський дрон
«Альбатрос» не долетів: зенітники збили новітній російський дрон

Воїни 1129-го зенітного ракетного Білоцерківського полку змогли уразити новітню розробку росіян — дрон-розвідник «Альбатрос 5М».

Румунія по $8000, а Угорщина по $15 000: на Закарпатті затримали переправників через кордон
Румунія по $8000, а Угорщина по $15 000: на Закарпатті затримали переправників через кордон

Організатори двох каналів здійснювали трансфер охочих у незаконний спосіб потрапити у ЄС через кордон з Угорщиною, ще одного — через кордон з Румунією.

«Найважче — чекати льотчика назад»: технік МіГ-29 Марія про службу в бригаді «Привид Києва»
«Найважче — чекати льотчика назад»: технік МіГ-29 Марія про службу в бригаді «Привид Києва»

Старший авіаційний технік МіГ-29 Марія розповіла про підготовку винищувачів до бойових вильотів і відповідальність за життя льотчика.

ВАКАНСІЇ
Начальник наземного запитувача до в/ч А2800

від 23000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

Майстер з ремонту БПЛА, FPV-дронів

від 50000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Психолог на підприємстві

від 28000 до 128000 грн

Харків

Військова частина А4349 Харків

Спеціаліст оператор протидії технічним розвідкам

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Служба в ЗСУ за контрактом

від 20100 до 121100 грн

Чернігів, Чернігівська область

--- ---