ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні вперше стартували змагання на найкращий стрілецький взвод серед підрозділів тероборони

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Жовтня 2021, 14:49 10

Сьогодні на Рівненському військовому полігоні розпочався дводенний конкурс на найкращий стрілецький взвод територіальної оброни.

Мета заходу, який відбувається вперше за часів незалежності держави, — максимальна популяризація територіальної оборони та визначення найкращого стрілецького взводу. За право бути найкращими у Збройних Силах змагаються чотири підрозділи тероборони, які представляють оперативні командування «Захід», «Схід», «Північ» та «Південь». Під керівництвом командувача територіальної оборони Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майора Анатолія Баргилевича офіцери суддівської колегії визначатимуть найкращих у чотирьох номінаціях: тактична медицина, мінна безпека, тактика, вогнева підготовка.

Резервісти, зокрема, накладатимуть умовному пораненому імпровізовану шину під час перелому нижньої кінцівки, виявлятимуть та знешкоджуватимуть вибухонебезпечні предмети, відіб’ють напад диверсійно-розвідувальної групи противника та вестимуть вогонь у складі «бойових двійок».

Як зазначив генерал-майор Анатолій Баргилевич, конкурс на найкращий стрілецький взвод тероборони присвячений Дню територіальної оборони, який відзначають у першу неділю жовтня відповідно до Указу Президента України від минулого року. Кожен підрозділ становлять виключно резервісти — чоловіки та жінки різного віку, які до цього стали найкращими у своїх оперативних командуваннях. За підсумками конкурсу переможці в кожній номінації отримають кубок, грамоти та подяки. Окрім того, представники громадських організацій вручать найкращим спеціальні призи — радіостанції, екіпірування тощо.

Фото автора

10
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Навчання та тренування, Новини