ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На українсько-румунському кордоні завершено навчання «Ріверайн-2021»

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Жовтня 2021, 17:58 6

Сьогодні, 1 жовтня, в акваторії ріки Дунай проведено церемонію закриття двосторонніх українсько-румунських навчань «Ріверайн-2021». Екіпажі кораблів, які брали участь у навчаннях, провели морський ритуал взаємної поваги, пройшовши зустрічним курсом з відданням військового вітання.

Цього року завершальну зустріч керівників навчання проведено на борту одного з кораблів Морських сил Румунії, яка є стороною, що приймає. Під час зустрічі представники української та румунської делегацій домовилися щодо продовження серії навчань у наступному році та обмінялися пам’ятними сувенірами.

— Ми вже вчетверте успішно провели спільні українсько-румунські навчання, що надало нам змогу обмінятися досвідом застосування сил в річковій акваторії та підвищити рівень взаємосумісності з нашими партнерами. Морський, сухопутний та повітряний компоненти навчання показали високий рівень навченості та спроможність діяти  в ситуації, що швидко змінюється. Всі завдання навчання виконано в повному обсязі.  Наступного року ми плануємо продовжити ці, вже традиційні, навчання та зробити їх більш масштабними і складними, — розповів керівник навчань з української сторони капітан 1 рангу Денис Іванін.

Зауважимо, що у 2022 році наші країни проведуть уже п’ятий, ювілейний, «Ріверайн».

Слід зазначити, що навчання серії «Ріверайн» є не тільки міжнародними, а й міжвідомчими, що дає змогу проводити їх у практичній площині — боротися із сучасними викликами в регіоні та підтримувати відповідний рівень безпеки в прикордонній зоні. План навчання включає спільні дії у складі багатонаціональних корабельних тактичних груп, заходи із захисту вільного судноплавства, підтримки прикордонної безпеки, тактичне маневрування, пошукові операції, універсальну оборону кораблів, патрулювання берегової смуги, висадку морського та повітряного десанту тощо.

Фото служби зв’язків з громадськістю Командування ВМС ЗС України

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво, Навчання та тренування, Новини, Події