Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….
	
В Україні за минулу добу, 6 вересня, виявили 2 197 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Госпіталізовано – 485 осіб, летальних випадків – 53, одужало – 1 429 осіб. За добу протестовано методом ПЛР – 22 596 осіб. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.
Станом на 10.00 7 вересня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 92 особи. Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗС України.
Всього за час пандемії одужало 25 361 особа, летальних випадків 95.
На ізоляції (у т. ч. самоізоляції) перебуває 20 осіб.
За минулу добу зареєстровано 9 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
З них 9 осіб госпіталізовані до закладів охорони здоров’я.
Вакцинація від COVID-19
Від початку вакцинальної кампанії у Збройних Силах України 207 478 осіб отримали 1 дозу вакцини.
З них 8 058 військових медиків.
Повторно провакциновано 158 214 осіб.
За минулу добу провакциновано 5 126 осіб (перше введення).
@armyinformcomua 
   
   
 
    Президент України Володимир Зеленський відвідав пункт управління 1-го корпусу Національної гвардії України «Азов», який разом із суміжними підрозділами утримує оборону на Добропільському напрямку.
   
   
 
    На Донеччині правоохоронці викрили настоятеля одного з монастирів так званої «УПЦ МП» у підтримці російських окупантів.
   
   
 
    Українські танкісти розгромили російських загарбників ще до того, як ті пішли в атаку.
   
   
 
    Українські армійці вибороли 10 нагород — три золоті та сім бронзових — на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років, який завершився в Албанії.
   
   
 
    Головне управління розвідки Міністерства оборони України поділилися ексклюзивним відео з роботою своїх бойових підрозділів на Запорізькому та Лиманському напрямках.
   
   
 
    В Одесі Національна поліція затримала 44-річного чоловіка, який за 5500 доларів обіцяв допомогти ухилитися від мобілізації та «працевлаштувати позаштатним агентом» до Служби безпеки України.
                    
                    від 20000 до 75000 грн
Краматорськ
4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )
Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….