ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Проведено льотні випробування літака Ан-26 для десантування із застосуванням парашутних систем Т-11

Новини Озброєння та військова техніка
29 Вересня 2021, 11:34
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Десантно-транспортне обладнання адаптованого літака Ан-26 випробування витримало. Це дозволить парашутистам-десантникам Збройних Сил України виконувати десантування з десантно-парашутними системами країн-членів НАТО. Про це інформує пресслужба Генерального штабу ЗС України.

Випробувальна бригада Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, виконуючи спільне рішення з державним підприємством «Антонов» щодо виконання робіт з адаптації десантно-транспортного обладнання літака Ан-26 для десантування парашутних систем Т-11, провела контрольні льотні випробування літака Ан-26 з адаптованим обладнанням для десантування особового складу із застосуванням парашутних систем Т-11.

Для перевірки можливості виконання десантування особового складу з парашутними системами Т-11 на адаптованому літаку під час льотної частини контрольних випробувань спочатку було проведено понад 50 скидань манекенів.

Після  перевірки безпеки польотів парашутисти-випробувачі ДНДІ ВС ОВТ та фахівці Десантно-штурмових військ ЗС України виконали 145 стрибків з парашутними системами Т-11.


Мотоцикл, кущі та спроба відбитися від FPV: як Signum нищили росіян на Лиманському напрямку
Мотоцикл, кущі та спроба відбитися від FPV: як Signum нищили росіян на Лиманському напрямку

На Лиманському напрямку окупанти намагаються використовувати будь-які можливості для пересування та укриття, однак українські бійці швидко виявляють ці спроби.

СБУ влаштувала «нічний рейд» по рф: уражено ППО, ракетний катер і судна з військовими вантажами
СБУ влаштувала «нічний рейд» по рф: уражено ППО, ракетний катер і судна з військовими вантажами

У ніч на 25 липня далекобійні дрони Служби успішно відпрацювали по низці військових цілей у Ростові-на-Дону.

Від Кірова до Каспію: Україна завдала серії далекобійних ударів по військовій інфраструктурі рф
Від Кірова до Каспію: Україна завдала серії далекобійних ударів по військовій інфраструктурі рф

Україна продовжує завдавати далекобійних ударів по об’єктах у росії. Цієї ночі Сили оборони уразили низку цілей у різних регіонах країни-агресорки.

Російський авіаудар по Запоріжжю: одна людина загинула, 10 поранено, серед постраждалих — троє дітей
Російський авіаудар по Запоріжжю: одна людина загинула, 10 поранено, серед постраждалих — троє дітей

Внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя десять людей потребують медичної допомоги, серед них троє дітей. Одна жінка загинула.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Бойовий медик

Київ

67 ОМБр ДУК

RobotaUa Навідник (за контрактом, ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

WorkUa Rifleman (Contract Military Service, for Foreign Nationals)

від 50000 до 130000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

RobotaUa Військовий кухар

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Olx Стрілець – снайпер 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Olx Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область