ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Об’єднані зусилля – 2021»: Гідрометеорологічний центр Сил підтримки ЗС України проводить підготовчі заходи до КШН

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Вересня 2021, 16:47

У частинах та підрозділах Командування Сил підтримки Збройних Сил України триває підготовка до стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2021». Так, на базі Гідрометеорологічного центру Сил підтримки ЗС України проведено тренування зі збору, обробки, аналізу та розповсюдженню гідрометеорологічної інформації.

Керівник занять начальник гідрометеорологічної служби КСП ЗСУ полковник Рафіль Мусін довів до учасників заходу основні задачі, які стоятимуть перед передвісниками погоди під час майбутніх міжнародних навчань.

До речі, до проведення стратегічного командно-штабного навчання для спільного виконання навчально-бойових завдань будуть залучені військові підрозділи 15 країн, серед них 11 країн-членів НАТО та 4 країни-партнери. Крім того, від Північноатлантичного альянсу, а саме зі Стратегічного командування НАТО з операцій, планується участь групи експертів. Особливістю підготовки до СКШН є його підготовка за стандартами НАТО із залученням іноземних представників.

У Гідрометеорологічному центрі КСП ЗС України відпрацьовані питання взаємодії з гідрометеорологічними підрозділами видів ЗС України, національної гідрометеослужби України з питань обміну інформацією, розробки спеціальних прогнозів, уточнення кліматичних даних та описів, забезпечення перельотів керівного складу Міністерства оборони та Збройних Сил України.

Джерело: служба зв’язків з громадськістю Командування Сил підтримки Збройних Сил України.

Читайте нас в Telegram