ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Міноборони з 2022 року збільшить перелік озброєння та військової техніки, які мають закуповуватись за відкритими процедурами», – Олександр Носов

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Вересня 2021, 13:00

Зразки озброєння та військової техніки, які пройшли стадії дослідно-конструкторських робіт, стоять на озброєнні та одночасно експортуються до іноземних країн, або виставляються для показу на міжнародних виставках, з 2022 року мають закуповуватись за відкритими процедурами. Для вирішення цього завдання у Міністерстві оборони будуть розроблені відповідні механізми. Про це йшлося на робочій нараді заступника Міністра оборони України Олександра Носова із керівним складом підрозділів оборонного відомства та Збройних Сил, які відповідно до покладених завдань беруть участь у проведенні оборонних закупівель.

«Через прозорі конкурентні процедури, через створення умов для належного демократичного цивільного контролю маємо рухатись до зменшення частки таємних договорів у закупівлях озброєння та військової техніки. Сьогоднішнє законодавство дозволяє забезпечити баланс між прозорістю використання оборонного бюджету та інтересами обороноздатності країни», — визначив завдання учасникам наради заступник Міністра оборони України.

За словами Олександра Носова, Міністерство оборони України послідовно і наполегливо продовжуватиме роботу над підвищенням відкритості та конкурентності процесу закупівлі озброєння та військової техніки у рамках Державного оборонного замовлення.

Джерело: Міністерсто оборони України

Читайте нас в Telegram
Мітки: