ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Ріверайн — 2021»: висадка десанту на берег Дунаю

Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Вересня 2021, 10:21

У другий день маневрів учасники двосторонніх українсько-румунських навчань «Ріверайн-2021» відпрацювали низку тактичних епізодів, найбільш динамічним з яких стала висадка десанту на ділянку берега ріки Дунай.

За легендою навчань, противник захопив важливий інфраструктурний об’єкт на одному з берегів Дунаю. Для його деблокування командування навчання спланувало та провело висадку тактичного десанту.

На початковому етапі підрозділ морської піхоти прибув на вертольоті Мі-8 у визначений район. Після десантування посадковим способом морпіхи виявили і знищили сили противника, закріпились на ділянці узбережжя та утримували його до підходу основних сил. Тим часом інший підрозділ висадився на необладнану ділянку берега з десантного катера «Сватове». Об’єднавшись, морські піхотинці звільнили захоплений ворогом об’єкт та надали змогу відновити його роботу.

Цього ж дня учасники навчання «Ріверайн-2021» відпрацювали проводку кораблів за тралами по замінованій ділянці русла ріки, тактичне маневрування, доглядову операцію, а також пошук та рятування людини, що впала за борт.

Читайте також:

Спільні дії українських та румунських військовослужбовців продемонстрували високу взаємосумісність сил оборони двох країн та спроможність якісно виконувати завдання з дотримання необхідного рівня безпеки в регіоні.

Фото автора та Дмитра Плетенчука

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Міжнародні навчання, Новини, Репортаж