ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як у НАТО: службовий час військового теж має бути чітко регламентований

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Вересня 2021, 16:56

Як уже повідомляла АрміяInform, Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ № 280 про затвердження Концепції військової кадрової політики Міноборони України на період до 2025 року.

Зокрема, у документі є пункт 4.2, де вказані цілі та завдання військової кадрової політики МОУ. Ціль № 1 передбачає впровадження у військовій кадровій політиці принципів та підходів, прийнятих у збройних силах держав-членів НАТО. 

Для реалізації такої цілі в Концепції прописано, зокрема, і таке: «Запровадити дисциплінарну (адміністративну) відповідальність командирів (начальників) за невиконання регламенту службового часу, визначеного розпорядком дня, а також безпідставного залучення військовослужбовців до виконання службових обов’язків у вихідні та святкові дні».

Таке завдання в майбутньому стимулюватиме командирів до більш відповідального ставлення до розпорядку дня військовослужбовців.

На думку Міністра оборони України, завдяки системному та скрупульозному підходу до реалізації Концепції вдасться досягти амбітної мети: підготувати високомотивованих фахових військовослужбовців, запровадити людиноцентричний підхід в управління кар’єрою військового. У результаті соціальна та фінансова привабливість Збройних Сил підвищать престиж військової служби.

— Ми розробили та ввели в дію не просто концепцію, а дороговказ, яким шляхом розвиватимуться Збройні Сили на наступні 4 роки. Ми купуємо сучасне озброєння, впроваджуємо передові технології. Але дієвими всі ці засоби стають лише в руках професіонала-військовослужбовця. Перехід на більш адаптовані, сучасні міжнародні принципи військової кадрової політики дозволить створити гідні умови комплектування українського війська зразка завтрашнього дня, — зазначив Андрій Таран.

11
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини, Публікації