ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Об’єднані зусилля − 2021»: практична фаза навчань розпочалася на західному напрямку

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Вересня 2021, 16:38

Сьогодні в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся День високоповажних гостей в межах стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2021».

На Львівщину приїхали Міністр оборони України Андрій Таран, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний, Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський, численні представники сектору безпеки та оборони держави, народні депутати України, представники виконавчої влади Львівської області, а також іноземні делегації.

До слова, у цьогорічному навчанні беруть участь 15 країн, з них 11 – держави-члени НАТО.

Читайте також: «Об’єднані зусилля – 2021». Ми продемонстрували високий рівень взаємосумісності з підрозділами держав-членів НАТО – Андрій Таран

«Об’єднані зусилля – 2021»: по підрозділах «ворога» відпрацювали «Гради» та «Гіацинти»

Високоповажні гості та представники ЗМІ мали змогу спостерігати за одним із етапів проведення командно-штабного навчання. Під час нього підрозділи та штаби Збройних Сил України спільно з військовослужбовцями інших країни продемонстрували свою рішучу готовність до спільних дій із протидії сучасним викликам та загрозам миру й безпеки як у регіоні, так і у всій Європі. 

– Розпочалася практична фаза навчань «Об’єднані зусилля». Під час неї ми відпрацьовуємо дії на трьох напрямках: почали сьогодні на західному, завтра будемо працювати на північному, і 30 вересня – на приморському південному. Під час активної фази застосовуємо підрозділи наших партнерів. Сьогодні ви це бачили. Ми намагаємося досягти взаємосумісності з нашими іноземними партнерами і на штабній ланці, і на практичній, як ви бачили тут, – зазначив генерал-лейтенант Валерій Залужний. – Раніше такого ніколи не було. Ви сьогодні бачили зведений батальйон під керівництвом нашого офіцера!

Як підкреслив Міністр оборони України, на стратегічному командно-штабному навчанні «Об’єднані зусилля – 2021» спільно зі Збройними Силами працюють представники сектору безпеки та оборони держави, а також наші іноземні партнери. 

– Саме тому ми кажемо про стратегічний рівень цих навчань, − зазначив Міністр оборони України Андрій Таран.

Фото авторів

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram