ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Головнокомандувач Збройних Сил України відвідав Національну академію сухопутних військ

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Вересня 2021, 9:04

Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відвідав Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Разом із Командувачем Сухопутних військ генерал-полковником Олександром Сирським вони оглянули об’єкти навчально-матеріальної бази, провідні кафедри та навчально-тренувальні комплекси, соціально-побутову та спортивну інфраструктури, ознайомились з історією навчального закладу в Музеї.

На Алеї слави випускників вшанували світлу пам’ять полеглих вихованців Національної академії, які віддали свої життя за Україну, боронячи її від російських окупантів.

– Вдячний Головнокомандувачу Збройних Сил України за увагу до Національної академії та за високу оцінку роботи нашого колективу. Вірю, спільними зусиллями ми й надалі продовжуватимемо зміцнювати обороноздатність України, зокрема готувати висококваліфіковані військові кадри для її Збройних Сил, – написав згодом на своїй сторінці у Фейсбук начальник Національної академії сухопутних військ імені генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Фото пресслужби Національної академії

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram