ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Герою України капітану Сергію Колодію посмертно присвоєно чергове військове звання

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Вересня 2021, 12:30 10

Міністр оборони України за виявлені мужність і героїзм присвоїв капітану Сергію Колодію, який віддав своє життя у боротьбі з російськими окупантами на Сході країни, чергове військове звання «майор» (посмертно).

Витяг з наказу вручили мамі полеглого героя під час щоденного ранкового церемоніалу вшанування захисників України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

Читайте також: 

Нагадаємо, 28 вересня 2014 капітан Колодій загинув внаслідок прямого влучення з гармати танка, відбиваючи атаку противника під час виведення українських бійців з термінала Донецького аеропорту в ході ротації.

У 2016 році Сергій Колодій отримав звання Героя України (посмертно) й нагороджений орденом «Золота Зірка», який вручили його матері. У рідному селищі Пересічне, що на Харківщині, його ім’ям назвали вулицю і школу, в якій він навчався. На будівлі школи встановлено меморіальну дошку. Пам’ять Героя шанують й у виші, де він здобував військову освіту. На території Військового інституту танкових військ йому встановлено пам’ятник, а в музеї закладу є окрема експозиція, присвячена Героєві.

Фото Ольги Мосьондз

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство, Новини