ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чергові військові звання – до майстер-сержанта включно – присвоюватимуть командири бригад

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Вересня 2021, 14:58 8

Як уже повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 483/2021, відповідно до якого змінюється порядок проходження військової служби у Збройних Силах України. Указ опублікований на сайті глави держави.

У документі йдеться про зміни в 43-му пункті «Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України». У ньому зазначається, що чергові військові звання військовослужбовцям присвоюють:

до майстер-сержанта (майстер-старшини) включно — командири бригад (полків, кораблів 1 рангу) і посадові особи, які відповідно до Дисциплінарного статуту Збройних Сил України прирівняні до них;

до підполковника (капітана 2 рангу) включно — командири корпусів та командувачі військ оперативних командувань і посадові особи, які відповідно до Дисциплінарного статуту Збройних Сил України прирівняні до них, а також командувачі видів, окремих родів військ (сил) Збройних Сил України, начальник Генерального штабу Збройних Сил України, командир військової частини А0515, керівник служби персоналу Міністерства оборони України;

до полковника (капітана 1 рангу) включно — Міністр оборони України та Головнокомандувач Збройних Сил України (крім військовослужбовців, яких призначає на посади Міністр оборони України).

Повний текст Указу № 483/2021 «Про внесення змін до Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України» можна прочитати тут.

14

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram