ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні за ініціативи РНБО вперше проводитиметься аудит стану військово-технічного співробітництва з іноземними державами

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Вересня 2021, 17:23 1

В Україні за ініціативою Ради національної безпеки і оборони вперше проводитиметься аудит стану військово-технічного співробітництва (далі — ВТС) з іноземними державами. Про це інформує пресслужба РНБОУ.

18 червня 2021 року Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення «Про Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України», яке уведене в дію Указом Президента України від 20 серпня 2021 року № 372.

«З метою покращення позицій України на світовому ринку озброєнь і зміцнення потенціалу держави у сфері ВТС Кабінету Міністрів України згідно з цим рішенням доручено у шестимісячний строк забезпечити проведення огляду ВТС України з іноземними державами за минулий трирічний період», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час проведення огляду будуть проаналізовані:

  • особливості та тенденції розвитку світового ринку озброєння, військової та спеціальної техніки;
  • ефективність здійснення ВТС України з іноземними державами, а також фактори, які впливають на зазначене співробітництво;
  • фінансові показники експорту озброєння та військової техніки до іноземних держав, результати діяльності органів державного управління, підприємств, установ і організацій промисловості та науки, а також забезпечення сектору безпеки і оборони;
  • потенціал та перспективні напрями розвитку ВТС України з іноземними державами.

На основі огляду розроблятиметься Стратегія військово-технічного співробітництва України на найближчі 5 років, яка буде подана на розгляд РНБО України.

Листом за підписом заступника Секретаря РНБО України Сергія Демедюка Міністерству з питань стратегічних галузей промисловості України, яке визначено головним органом, відповідальним за виконання зазначеного вище завдання, для забезпечення підготовки відповідних документів запропоновано у стислий термін розробити й подати на затвердження Кабінету Міністрів України порядок проведення огляду.

Апарат РНБО України має бути щомісяця поінформований про результати проведеної роботи.

Читайте нас у Facebook