ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Вінниччині дітям ветеранів компенсують витрати на навчання за контрактом у вишах

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Вересня 2021, 11:32

417 дітей учасників АТО/ООС на Вінниччині отримають з обласного бюджету компенсацію витрат на навчання за контрактом. Депутати обласної ради затвердили список студентів – учасників бойових дій та студентів – дітей ветеранів для здійснення цих виплат за навчання протягом І та II семестрів 2020-2021 навчального року. Загальна сума компенсації становить 6 150 241 гривню.

— Цього року бюджетних місць у вишах Вінниці було не багато, — розповідає першокурсниця Донецького національного університету імені Василя Стуса, який з початком війни перебрався до Вінниці, донька учасника бойових дій Анастасія. — У мене не такий вже і маленький бал із ЗНО — 176, але з понад двох сотень претендентів я ледь потрапила на бюджет. І лише завдяки статусу доньки УБД. А ось моїй подрузі не так поталанило, і вона вступила на контрактну форму навчання. Втім, оскільки її батько також є ветераном війни на Сході, навчання оплачуватиме держава.

Програма підтримки учасників бойових дій та членів їхніх сімей діє на Вінниччині вже кілька років. І щоразу обсяги грошової допомоги збільшуються. Для порівняння: за І та ІІ семестри 2019-2020 навчального року компенсаційні виплати отримали 336 студентів проти 417 цьогоріч.

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Соціальний захист