ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону пройшла виставка дитячих малюнків

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Вересня 2021, 12:05

Цього тижня Україна, як і світ в цілому, відзначав Міжнародний день миру. Для України, яка вже восьмий рік поспіль захищається від російського агресора, цей день набув особливого значення. Прагнення миру та припинення бойових дій є одним із прагнень як дорослих, так і наймолодших громадян країни. 

Юні вінничани вирішили підтримати українських військовослужбовців та передали на виставку до Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону у Вінниці два десятки своїх художніх робіт.  

– Це найбільше, чого прагнемо всі ми, – миру, спокою та впевненості в завтрашньому дні, – розповіла Олена Верлан-Кульшенко, волонтерка та голова БФ «Миротворець». – У нашій країні триває війна, і щодня наш мир виборюється на Сході. Виставка дитячих малюнків «Світ очима дітей» створена для наших захисників, які проходять лікування в військовому госпіталі, а також для колективу закладу. Адже саме цей яскравий, сповнений мрій, тепла і щастя дитячий світ, його безпека, незалежність, суверенітет нашої країни – це головна мета всіх українців. Нехай дитячі малюнки зігрівають серця наших воїнів своєю щирістю і дарують радість.  

Зі свого боку начальник ВМКЦ ЦР полковник м/с Сергій Пашковський подякував дітям за їхню увагу до військовослужбовців:

– Військові медики – це люди, які стоять не лише на захисті миру. Вони ще й щоденно рятують життя та здоров’я і захисників України,  і цивільних. Тому їм так потрібно відчувати підтримку від суспільства, мати зворотний зв’язок із громадою. Весь колектив закладу, а також наші пацієнти щиро вдячні дітям, які долучились до цієї виставки. Їхні малюнки випромінюють потужну енергетику дитячих мрій, щирих сподівань, позитиву, спокою та мирного життя. 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Армія і суспільство