ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На будівництво житла для військовослужбовців Міністерством оборони України передбачено 600 мільйонів гривень – Андрій Таран

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Вересня 2021, 15:10 11

У 2021 році Міністерством оборони України на будівництво житла для військовослужбовців передбачено 600 млн. гривень, з яких взято зобов’язань на 332,6 млн. гривень та профінансовано 106,444 млн. гривень.

Про це сьогодні, 24 вересня, поінформував Міністр оборони Андрій Таран під час пленарного засідання Верховної Ради України, відзначивши, що це надасть змогу завершити будівництво житлових об’єктів.

Міністр оборони розповів про основні об’єкти, на фінансування яких скеровуються кошти. Зокрема, планується до введення в експлуатацію двох житлових будинків на суму майже 20 млн. грн. Також, проводиться реконструкція будівлі казарми в місті Одеса на суму 16,7 млн. грн. Завершується будівництво шести гуртожитків на суму 156 млн. грн. Здійснюється будівництво газопостачання трьох 5-поверхових будинків на 120 квартир в селі Клугино-Башкирівка поблизу Чугуєва, Харківської області на суму майже 2 млн. грн. Передано на баланс квартирно-експлуатаційному відділу м. Володимир-Волинський 44-квартирний житловий будинок. Призначено виплату військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації для отримання житлового приміщення в розмірі 201 млн. грн.

– У 2021 році за договорами укладеними минулого року на умовах пайової участі Міністерства оборони України вже отримано 250 квартир на суму 210 млн. грн. Також, у зв’язку із реорганізацією органів будівництва та формування трьох територіальних управлінь, планується кошти в сумі 436 млн. грн перерозподілити на виплату військовослужбовцям і членам їх сімей грошової компенсації за належне отримання житлової площі, – підсумував Андрій Таран.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Важливо, Новини