ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чергова провокація від РФ поблизу Криму

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Вересня 2021, 20:07 5

Військове керівництво РФ кинуло власних льотчиків під ракети українських комплексів протиповітряної оборони. Інцидент  відбувся під час підсумкових тактичних навчань підрозділів зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗС України на полігоні Ягорлик, поблизу тимчасово окупованого Криму. Російські військові літаки Су-24МР та Іл-20 кілька разів порушували заборонену зону над акваторією Чорного моря і заходили на курс повітряних мішеней ВР-3 «Рейс» саме тоді, коли їх мали збивати розрахунки С-300.

Варто підкреслити, що українські військові заздалегідь зарезервували повітряний простір над частиною акваторії Чорного моря та суходолу в Херсонській області на період проведення навчань. Про це своєчасно були поінформовані Украерорух, який контролює використання повітряного простору, та Російська Федерація. Однак, російське військове керівництво свідомо направило своїх льотчиків у закриту для польотів зону, де літають і знищують повітряні цілі українські зенітні керовані ракети.

– Керівництво РФ вкотре показало своє справжнє обличчя, демонструючи зневагу до краї-сусідів, міжнародних договорів та наражаючи своїх пілотів на небезпеку, – прокоментував інцидент начальник зенітних ракетних військ Повітряних Сил полковник Борис Генов.

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини