ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бойовий медик – «янгол-охоронець» для підрозділу

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Вересня 2021, 15:25

Бойовий медик мотопіхотного підрозділу старший солдат Володимир до початку війни взагалі не мав ніякого відношення до медицини. Після мобілізації у 2014 році закінчив у навчальному центрі «Десна» курси тактичної медицини та був направлений до 65-го мобільного госпіталю. У той час в госпіталь щодня прибували десятки поранених зі всіх ділянок фронту. Цілодобово йшла боротьба за життя людей. Володимир брав участь у складних операціях, чергував у реанімаційних відділеннях. Там він набув  практичного досвіду, необхідні знання та навички з надання медичної допомоги.

Після демобілізації уклав контракт і продовжив службу в ЗСУ вже на посаді бойового медика роти. Нині його підрозділ знаходиться в районі проведення ООС. Нещодавно під час обстрілу позицій було одночасно поранено двох військовослужбовців.

Завдяки професійності та рішучості бойового медика було своєчасно надано допомогу пораненим і евакуйовано до безпечного місця.

– Складність полягала в тому, що це відбувалося в нічний час і в умовах обстрілу, – згадує Володимир. – І хоча це був мій перший досвід надання допомоги саме під час бою, діяв, як вчили. Спочатку оглянув поранених, з’ясував характер поранення і зробив перев’язку, вколов знеболювальне. З побратимами доставив їх в «жовту» зону. Наразі поранені почуваються задовільно, їхньому життю нічого не загрожує.

– Володимир – це дійсно наш «янгол-охоронець», – розповідає про свого підлеглого командир підрозділу лейтенант Антон. – Коли він поруч, солдати почуваються більш впевненими та спокійними. Знають, що у випадку поранення, він зробить все, щоб урятувати їхні життя.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: