ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Андрій Таран провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураі

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Вересня 2021, 14:10 1

Сьогодні, 24 вересня, у Міністерстві оборони України відбулася зустріч Міністра оборони України Андрія Тарана з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні паном Такаші Кураі з нагоди закінчення його дипломатичної місії в Україні. Про це інформує пресслужба Міноборони.

Міністр оборони України висловив особисту вдячність Уряду Японії за реалізацію численних проєктів в рамках гуманітарної допомоги Донецькій і Луганській областям, частина яких окупована Російською Федерацією. Зокрема, це надання медичної гуманітарної допомоги Україні, допомога громадам для зменшення впливу COVID-19 у Донецькій та Луганській областях, гуманітарна допомога та захист внутрішньо переміщених осіб і людей, що проживають поблизу лінії розмежування на підконтрольних Уряду територіях України, а також проведення невідкладних реабілітаційних заходів та допомога при надзвичайних ситуаціях в Україні.

– Мова не лише про налагодження традиційного співробітництва у економічній, гуманітарній і культурній сферах, а й про розвиток та зміцнення двосторонніх зв’язків у сфері безпеки та оборони, – зауважив Андрій Таран.

Очільник українського оборонного відомства відзначив важливість співпраці з Японією в рамках Меморандуму щодо співробітництва та обмінів у оборонній сфері, підписаного сторонами у 2018 році у Токіо. Показово, що за час дії документу японсько-українські відносини тільки посилюються.

Сторони обговорили широке коло питань міжнародного безпекового середовища, обмінялись поглядами на актуальні та потенційні загрози і виклики регіональній та світовій безпеці. Також було визначено орієнтири подальшого українсько-японського співробітництва в оборонній сфері.

Андрій Таран подякував Надзвичайному та Повноважному Послу Японії в Україні Такаші Кураі за значний особистий внесок у розвиток співробітництва в оборонній сфері, ефективну дипломатичну підтримку процесів розвитку і реформування Збройних Сил України під час перебування на дипломатичній роботі і урочисто вручив йому відзнаку Міністерства оборони України «Знак пошани».

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Новини світу та України