ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У ЗСУ вперше розпочалася підготовка дослідників якісного стану боєприпасів та вибухових речовин

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Вересня 2021, 12:20

Днями на навчальній базі Шосткинського інституту Сумського державного університету розпочато курси підготовки офіцерів Збройних Сил України щодо набуття поглиблених знань та вмінь за спеціалізацією «Боєприпаси, вибухові пристрої, освітлювальні та сигнальні засоби». Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗС України.

За словами начальника Центрального управління забезпечення засобами ураження Озброєння Командування Сил логістики ЗС України бригадного генерала Анатолія Клочка, такі курси проводять у Збройних Силах України вперше.

— Ініціатором організації та проведення навчальних курсів виступили Командування Сил логістики Збройних Сил України спільно з Департаментом військової освіти і науки Міністерства оборони України, — зазначив бригадний генерал Анатолій Клочко. — Готуватимемо фахівців для дослідних лабораторій Міноборони та Збройних Сил України з дослідження якісного стану боєприпасів та вибухових речовин.

На курсах навчаються близько 50 офіцерів Командування Сухопутних військ, Повітряних Сил, Сил логістики Збройних Сил України, викладачів ВВНЗ та фахівців науково-дослідних установ.

Курси триватимуть два тижні, а після їх закінчення слухачі отримають сертифікати відповідної кваліфікації.

Стежте за нами в Instagram