ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Львівщині відбуваються перші Всеармійські змагання з військового п’ятиборства

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Вересня 2021, 19:19 7

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбуваються перші Всеармійські змагання з військового п’ятиборства.

Як розповів кореспондентам АрміяІnform старший тренер збірної Збройних Сил України з військового п’ятиборства капітан Сергій Грузін, участь у змаганнях беруть 12 команд. А це – близько 60 військовослужбовців, які представляють роди військ, а також вищі військові навчальні заклади Міністерства оборони України.

– Військове п’ятиборство складається з п’яти дисциплін: з повільної і швидкісної стрільби, смуги перешкод на 500 метрів, плавання з перешкодами на 50 метрів, метання гранати на точність і на дальність, і крос на 8 кілометрів для чоловіків та на 4 кілометри для жінок, – розповів капітан Сергій Грузін. – Участь у цих стартах беруть і три жінки-військовослужбовці.

Читайте також: У Національній академії сухопутних військ відкрили сучасний навчально-спортивний комплекс

До речі, змагання з дисципліни «смуга перешкод» відбувалися на нововведеному спортивному комплексі, про який АрміяІnform нещодавно розповідала.

Загалом змагання проходитимуть не лише на базі військового полігону, а й на спортивному комплексі Національної академії сухопутних військ та на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України, що у Львові.

Фото авторів

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Спорт