ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Заступник Голови Верховної Ради закликала не визнавати результатів псевдовиборів, які провела РФ

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Вересня 2021, 18:03

Заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк вважає, що українська держава має звернутися до всіх країн світу, використавши, зокрема, і високу трибуну Генеральної Асамблеї ООН — із закликом не визнавати вибори до Державної Думи Російської Федерації на окупованих українських територіях.

Як повідомляє Прес-служба Апарату ВР України, заступник Голови  Верховної Ради України на погоджувальній раді депутатських фракцій та груп закликала колег не визнавати результати виборів до Державної Думи Російської Федерації, проведених з численними порушеннями, зокрема на території анексованого українського Криму та окупованого українського Донбасу:

«Переконана, ми маємо розпочати з чіткої, різкої і всім зрозумілої заяви з вимогою не визнавати псевдо-результатів псевдовиборів, проведених державою-агресором на українських землях.

Маємо дати адекватну оцінку парламентським виборам у Російській Федерації, які відбувалися цими вихідними. Слово за Верховною Радою України, зокрема, Комітетом у закордонних справах і Міністерством закордонних справ…

Верховна Рада має вимагати недопущення незаконно обраних депутатів з окупованих територій до роботи в міжнародних організаціях, зокрема в ПАРЄ та Міжпарламентському Союзі. Як представниця Верховної Ради я піднімала це питання на всіх зустрічах високого рівня в рамках Всесвітньої конференції голів парламентів, яка відбулася у Відні»,  підкреслила Олена Кондратюк.

Підготував Анатолій Бальчос

Фото: Пресслужба Апарату ВР України

Читайте нас у Facebook