ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Юні мешканці Полтавщини провели військово-патріотичний автопробіг з нагоди Дня визволення міста

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Вересня 2021, 9:58 3

– Метою автопробігу є ознайомлення з місцями боїв та відтворення хронології подій 80-річної давнини, коли восени 1941 року червоноармійці ціною неймовірних зусиль та втрат на кілька діб затримали німецькі війська на шляху до Харкова, створивши міцний оборонний рубіж, – розповів керівник дитячого військово-спортивного центру «Воїн» Олег Бариш. – А рівно три роки  по тому під час блискавичної операції визволили місто від окупантів. Учасники зборів – учнівська та студентська молодь, мають знати і пишатись історією своєї країни, адже саме традиції старших поколінь покладені в основу військово-патріотичного виховання кожного з нас. І сьогодні українські захисники з честю та гідністю доводять це на Сході у протистоянні з російським агресором.

Захід був ініційований обласним управлінням науки та освіти Полтавської облдержадміністрації, керівництвом військово-спортивного центру «Воїн», клубу юних десантників, кафедрою підготовки офіцерів запасу Полтавського  національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за активного сприяння органів місцевого самоврядування та дирекції Полтавської філії Національного військово-історичного музею України.

У цей день юні полтавці поклали квіти до Стели Вічного вогню у центральному парку міста, монументів загиблим воїнам Другої світової війни та героям-захисникам, полеглим на Сході України, на міській Алеї Пам’яті та Стіни Пам’яті на території музею дальньої авіації.

До слова, локація, що розташована на території Полтавської філії національного військово-історичного музею, викликала в учасників автопробігу найбільшу зацікавленість та захоплення. Адже саме тут створена унікальна тематична експозиція, присвячена тим далеким подіям, зібрані документи та експонати часів Другої світової війни, що розкривають маловідомі сторінки періоду оборони та визволення міста.

Огляд музейних залів доповнив перегляд тематичних відеороликів та світлин. Потім гості музею вшанували пам’ять героїв-захисників усіх поколінь покладанням квітів та хвилиною мовчання.

На завершення заходу юнаки та дівчата залишили запис у книзі почесних гостей музею та щиро подякували дирекції за активну допомогу та сприяння у духовному і патріотичному вихованні молодого покоління майбутніх захисників України.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство