ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вихованці Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею проходять польовий вишкіл у Десні

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Вересня 2021, 20:05

Вихованці Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна, що в Боярці, проходять польовий вишкіл на базі 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України «Десна» імені князя Ярослава Мудрого. Про це повідомляє пресслужба військового ліцею.

Після прибуття до навчального центру вихованці були приємно здивовані системою харчування за Каталогом. Дехто відзначив, що не сподівався на такий рівень якості, кількості і смаку.

Під час практичних занять ліцеїсти 8-ї навчальної роти виконали вправи стрільб зі стрілецької зброї. А наймолодші вихованці 7-ї навчальної роти пройшли практичний етап «обкатка танком», випробовували свої вміння в подоланні смуги перешкод.

За діями підлеглих уважно стежать офіцери-вихователі, допомагаючи юним богунівцям засвоїти нові знання, вміння та навички як невід’ємну складову становлення майбутнього офіцера.

Як вже повідомляла АрміяInform, Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею імені Івана Богуна — унікальний заклад з військово-професійним напрямом навчання й виховання. На сьогодні тут навчаються понад 250 хлопців і дівчат віком 13–15 років. З них близько 160 — це пільгова категорія: діти загиблих воїнів, учасників бойових дій, діти-сироти, діти з багатодітних сімей, переселенці з тимчасово окупованих територій та Криму тощо.

Читайте також:

Перший дзвоник у військовому однострої: наймолодші богунівці святкують День знань

Питання покращення якості освіти обговорили у Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram