ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До Донецької та Луганської областей Швейцарія доправила понад дві тисячі тонн гуманітарної допомоги

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Вересня 2021, 18:31

У період з 1 по 16 вересня представники Відділу гуманітарної допомоги Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва за сприяння Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України доправили до Донецької та Луганської областей гуманітарну допомогу загальною вагою 2300 тонн. Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Для доправлення допомоги знадобилося 138 вантажівок.

До гуманітарного вантажу місії входили хімікати для очищення води; обладнання та запасні частини до нього, що використовуються на водоочисних підприємствах КП «Вода Донбасу»; найбільш затребуване медичне обладнання; 1,5 млн одиниць експрес-тестів на COVID-19; 30 апаратів штучної вентиляції легень.

Зазначимо, що експрес-тести, частину з яких напередодні особисто передав Мінреінтеграції Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні Клод Вільд, доправлено до медичних закладів та пунктів тестування, що розміщені на КПВВ Донецької, Луганської та Херсонської областей.

Важливо, що поставки товарів, спрямованих на боротьбу та виявлення COVID-19, здійснювали із запасів фармацевтичної служби Збройних сил Швейцарії і Федерального управління охорони здоров’я. Загальна вартість гуманітарної допомоги від Швейцарії у 2021 році становить майже 12 мільйонів швейцарських франків і це найбільша за масштабами допомога від Швейцарії за період з 2015 року.

Мінреінтеграції висловлює вдячність та повагу офіційній делегації Швейцарської Конфедерації за послідовну всебічну допомогу та підтримку, яку надає та планує надати Швейцарія Україні.

Варто зазначити, що починаючи з 2015 року, за сприяння та координації Мінреінтеграції, Швейцарія передала на схід України понад 15 500 тонн гуманітарної допомоги вартістю майже 27 млн швейцарських франків.

Читайте нас у Facebook