ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Вінниці ветерани та чинні військовослужбовці здають кров для лікування хворих дітей

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Вересня 2021, 11:55

До пів сотні донорів зареєструвалися цього разу на вінницький Red Brunch (день Донора від команди проєкту «Я, Ніна» та Фундації #ВАРТОЖИТИ). Збір донорської крові провели не в обласному центрі служби крові, як зазвичай, а у Veteran Hub. Місце обрано не випадково, адже саме вінницькі ветерани та чинні військовослужбовці вирішили здавати кров для потреб хворих дітей. І хоча учасників, які долучились до ініціативи, не так багато — потенційно їм вдалось допомогти понад сотні дітлахів.

—  Чому локацією для донорства обрали саме Veteran Hub? Насамперед, аби привернути увагу до проблеми серед військових та ветеранів. Усім відомо, що серед цієї категорії населення є чимало молодих небайдужих активістів, — коментує одна з організаторів ініціативи Марта Гвоздь, очільниця фундації #ВАРТОЖИТИ та проєкту «Я, Ніна». — Вінниця стала третім містом після Києва та Львова, де відбувся Red Brunch.  Особливість нашої ініціативи  у тому, що ми проводимо заходи у затишних приміщеннях, хабах, готелях, аби змінити уявлення українців. Щоб всі бачили і розуміли –  донорство не є чимось страшним чи небезпечним.

Звісно, процес координувався медиками Вінницького обласного центру служби крові.

Виконавши свою донорську місію, ветерани пообіцяли зробити цю добру справу традицією й залучити до неї якомога більше учасників. Адже повідомлення про нестачу донорської крові та її компонентів з’являються на фейсбук-сторінці Вінницького центру служби крові мало не щодня.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram