ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«На «Об’єднаних зусиллях — 2021» представники збройних сил держав-партнерів залучаються не тільки до оцінювання, а й до штабної та практичної фаз» — Ганна Маляр

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Вересня 2021, 15:26

З 22 вересня стартують Стратегічні командно-штабні навчання в Україні «Об’єднані зусилля — 2021». Це спільні навчання, у яких беруть участь 15 країн, 11 з яких є членами НАТО і 4 країни — наші партнери. Навчання носять винятково оборонний характер, спрямовані на захист України, підвищення її оборонних спроможностей та взаємосумісність зі збройними силами держав-партнерів. Про це повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

За її словами, є три основні особливості цих навчань:

–  розроблені відповідно до одного зі сценаріїв розвитку воєнно-політичної обстановки довкола України;

– представники збройних сил держав-партнерів залучаються як до штабної, так і до практичної фази;

–  відбуваються за стандартами і процедурами НАТО.

«Тож, цього разу, на відміну від попередніх навчань,  представники збройних сил держав-партнерів  залучаються не тільки до оцінювання, а й до штабної та практичної фаз.

Що це означає?

Що наші Збройні Сили відпрацюють  взаємосумісність  зі збройними силами держав-партнерів.

Це вагомий фактор стримування агресора, адже навчання продемонструють підвищення оборонних спроможностей та здатність до взаємосумісності зі збройними силами інших країн.

У рамках навчань планується переміщення великої кількості військової техніки та особового складу», — йдеться в повідомленні заступника Міністра оборони.

Також Ганна Маляр наголосила:

«У зв’язку з цим Генеральний штаб ЗСУ звертається до вас:

«Просимо населення дотримуватися заходів безпеки в місцях проведення навчання та зберігати спокій.

Нагадуємо про відповідальність за ведення фото- та відеозйомки військової техніки, режимних військових об’єктів Збройних Сил України та спроби проникнення на їхню територію.

Також інформуємо, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі прольоти безпілотних літальних апаратів будуть припинені. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.

Застерігаємо від провокаційних дій поруч із військовими частинами та колонами військової техніки, а також звертаємось до всіх небайдужих громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб та їхні дії».

7
1
Читайте нас в Telegram