ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Генерали та офіцери НАТО залучатимуться до практичної роботи на пунктах управління під час навчань «Об’єднані зусилля – 2021»

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Вересня 2021, 11:52 8

Про це на круглому столі у пресцентрі АрміяInform розповів представник Головного управління доктрин та підготовки Генерального штабу ЗС України  полковник Олександр Данилюк.

– Особливістю цьогорічних командно-штабних навчань буде широке залучення генералів, адміралів та офіцерів НАТО для практичної роботи на пунктах управління стратегічного та оперативного рівнів. Спільна робота в інтересах безпосереднього управління військами (силами. – Ред.) сприятиме підвищенню рівня взаємосумісності та обміну досвідом оперативної роботи, – зазначив офіцер.

За його словами, головною метою навчань є нарощення спроможностей органів військового управління здійснювати управління військами (силами) під час перегрупування, ведення оборонних (наступальних), стабілізаційних операцій та бойових дій, інших бойових (спеціальних) дій, зокрема у взаємодії із силами та засобами іноземних держав (країн-партнерів, членів НАТО). Ці навчання є свідченням готовності Збройних Сил України до адекватної відповіді на можливу збройну агресію проти нашої держави.

– Практичні дії військ під час навчань відбуватимуться в формі комплексу тактичних  навчань, тактико-спеціальних навчань різних рівнів, льотно-тактичних навчань авіаційних ескадрилій, тактичних навчань корабельних тактичних груп на полігонах держави, – додав полковник Олександр Данилюк.

7
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Відео, Міжнародне співробітництво, Новини